تبلیغات
تارنمای شخصی سعید شعاعی

تارنمای شخصی سعید شعاعی
قالب وبلاگ
بدن ایوب پر تیر و تركش بود و هر كدام هم برای یك عملیات. با تركش های توی سینه اش مشهور شده بود. آن ها از عملیات فتح الممبین با خودش داشت. از وقتی تركش به قلبش خورده بود تا اتاق عمل ، چهل و پنج دقیقه گذشته بود و او زنده مانده بود. روزنامه ها هم خبرش را نوشتند، ولی بدون اسم تا خانواده اش نگران نشوند.
همان عملیات فتح المبین فتح المبین تعدادی از رزمنده ها زیر آتش خودی و دشمن گیر می افتند. طوری كه اگر به توپخانه یك گرای اشتباه داده می شد رزمنده های خودمان را می زد. ایوب طاقت نمی آورد. از فرمانده اجازه می گیرد كه با ماشین برود جلو و بچه ها را بر گرداند. چند نفری را می رساند و بر می گردد. به مجروحی كمك می كند تا از روی زمین بلند شود. خمپاره كنارشان منفجر می شود. تركش ها سر آن مجروح را می برد و بازوی ایوب را. موج انفجار ایوب را چنان روی زمین می كوبد كه اشهدش را می گوید.سرش گیج می رود و نمی تواند بلند شود. كسی را می بیند كه نزدیكش می شود. میگوید :بلند شو. و دستش را می گیرد و بلندش می كند. ایوب بازویش را كه به یك پوست آویزان شده بود بین كش شلوار كردی اش می گذارد و تا خاكریز می رود.(اینك شوكران 3.صفحه 29)


...دكتر ها چند بار سفارش كرده بودند كه اگر امكانش را داریم، برای قلب ایوب برویم خارج. تركش توی سینه ایوب خطرناك بود. خرج عمل قلب خیلی زیاد بود،آن قدر كه حتی اگر همه زندگی مان را هم می فروختیم باز هم كم می آوردیم. اگر ایوب تعهد نامه اش را امضا می كرد، بنیاد خرج سفر را تقبل می كرد. ایوب قبول نكرد. گفت: وقتی می خواستم جبهه بروم، امضا ندادم. برای نماز جمعه هایی كه رفتم هم همین طور، وقتی توی هویزه و خرمشهر هم محاصره بودیم، هیچ كداممان تعهد نداده یودیم كه مقاومت كنیم. با ارداه خودمان ایستادیم.
فرم را نگاه كردم از امضا كننده برای شركت در راهپیمایی ها و نماز جمعه و همین طور پناهنده نشدن در آن جا تعهد می گرفت.(صفحه 37)

زیرنویس: بعضی قسمت های اینك شوكران آن قدر سنگین است كه می ترسم بنویسمشان.طبقه بندی: شهید نویس،
[ چهارشنبه 5 بهمن 1390 ] [ 11:47 ق.ظ ] [     ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

سلام این جا وبلاگ شخصی سعید شعاعی است .این جا وبلاگ شخصی من خواهد بود و کلیه محتویات آن بر اساس دیدگاه شخصی من نوشته می شود .تحت نظارت مستقیم خدا!
پیوندهای روزانه
ابر برچسب ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

[ طراحی : وبلاگ اسکین ] [ Weblog Themes By : weblog skin ]