تبلیغات
تارنمای شخصی سعید شعاعی

تارنمای شخصی سعید شعاعی
قالب وبلاگ
من از یارانه انصراف نمیدهم.
نه برای این که عزت و شرف ملی را درک نمی کنم.
و نه برای این که علاقه ای به آبادانی مملکت ندارم.
و نه این که دوست نداشته باشم یک ایرانی با همه خصوصیات خوبی که این روزها تلوزیون زیرنویس می کند باشم.
مطمئن هم هستم که بالاخره مجبور می شوند به اقشار ضعیف و بدبخت و فلاکت زده و بی غیرت و ... که یارانه بگیر هستند هم مثل سرمایه دار ها وام بدهند. وام برای بانک ها حکم هوا برای ما آدم ها را دارد. فقط به ما یارانه بگیر ها با منت وام می دهند و به سرمایه داران برای حمایت از تولید با افتخار تقدیم می کنند. باز هم باز پرداختش را  از یارانه بگیر های بدبخت میگیرند نه از آقایان حامی نظام(دولت)!   اصلا می خواهم که تسهیلات ندهند . وام کلاه بزرگی است که بر سر ما اقشار آسیب پذیر گذاشته می شود. همه جا هم همین طور است.  فرقی نمی کند انصراف بدهی یا نه! سودش می رود توی جیب آدم های پولدار. که راحت دلار را بالا و پایین می کنند و بجای تولید ملی برنج هندی  بی مزه در سبد مردم می اندازند.  برایم فرقی نمی کند. ولی یارانه ام را نگه می دارم. چون هیچ کدام از استدلال های این روزهای آقایان مرا قانع نمی کند.
اصلا زورم می گیرد که مردم را برای نتیجه گرفتن در مذاکرات با توزیع کالا و برقراری امنیت غذایی شان تحقیر می کنند. یعنی این 5+1 ها نمیدانند اوضاع مردم ما چیست که با این شعار ها گول بخورند؟ آن هافقط سو استفاده شان را می کنند.  نمی خواهم مثل ادامس در دهانشان مزه کنیم و بعد دورمان بیاندازند. امیدوارم این اعتدال تدبیر انقلابی هم پشتش باشد.

اصلا می خواهم یارانه ام را نگه دارم ببینم چطور به من امید می دهند و تدبیر بعضی ها را که پول یارانه برایشان عددی نیست را ببینم. برای من یارانه ام مهم است. اصلا من جز قشر آسیب پذیر هستم که قرار است زیر چرخ های توسعه له شوند. می خواهم با یارانه ام زیر این چرخ ها له بشوم تا دل همه آن ها که تدبیر می کنند برای دو زار پولی که نتوانستند از چنگم در بیاورند بسوزد!  البته امیوارم که عزیزان در خدمت به مردم موفق باشند و برای موفقیتشان هم دعا می کنم. فقط نمی دانم آینده کشور را باید با عینک امید نگاه کرد یا باید تسلیم بعضی تدبیرها شد! واقعا تدبیری در کار است که اوضاع مملکت را سر و سامان بدهند یا همه اش امید دادن های سر کاری است؟

زیرنویس: آدم وقتی میاد تو فضای جامعه خیلی چیرا حالیش میشه! ادعاهای کاذب عامه مردم یکیش همینه!


طبقه بندی: عمومی،
[ پنجشنبه 21 فروردین 1393 ] [ 07:16 ب.ظ ] [     ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

سلام این جا وبلاگ شخصی سعید شعاعی است .این جا وبلاگ شخصی من خواهد بود و کلیه محتویات آن بر اساس دیدگاه شخصی من نوشته می شود .تحت نظارت مستقیم خدا!
پیوندهای روزانه
ابر برچسب ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

[ طراحی : وبلاگ اسکین ] [ Weblog Themes By : weblog skin ]