تبلیغات
تارنمای شخصی سعید شعاعی

تارنمای شخصی سعید شعاعی
قالب وبلاگ
دلمان را به چه خوش كرده ایم؟ 
به هنرمان؟ 
به فرهنگمان؟
به وزارت مثلا ارشادمان؟ به آن آقای دكتر محترم كه  از بالاسر همین دانشگاه خودمان به بالایش پرید؟
به سینمایمان؟
نه دلمان به آقایان نمایندگانمان خوش است كه صبح تا شب بنشینند قانون مصوب كنند و ما هم خیال می كنیم نظاممان جمهوری است و همه آزادند.
بله این جا همه آزادند تا من و تو را گرفتار بدختی هایی كنند كه خودشان سال هاست در آن می لولند.
بی چاره هستیم. ظهر الفساد فی البحر و البحر شده است .
این دستان بشر چه غلط ها كه نمی كند.
فیلم های سینمایی مان كه باید تیغ های برنده باشند ضد دشمنان خدا و پیغمبرش،‌امروز شده است شمشیرهای تیزی كه تیشه به ریشه دین میزنند. چه قدر بازیگران مطرح سینمای كشور را میشناسید؟ چند دقیقه جست جوی نه جندان دقیق پرده از حقایقی بر می دارد كه سالهای سال است گرفتاریم. من و تو  و همه  را گذاشته اند تا بازی شان نگاه كنیم تا راند خواری شان را با شوت كف هایی كه وقتی روی سن می آیند  مشروع! كنیم یا وقتی میكروفون در دست جلوی دوربین های گران قیمت صدا و سیمایمان ترانه عاشقی دنیایشان را سر می دهند  ماهم مثل خیلی های دیگر دین را از حال و هوای ... مان جدا بدانیم و بشویم یكی از ملیون ها مخاطب برنامه های صدا و سیمای چرتمان.

جایی (+) گفته بودم داستان نماد ها و فرهنگ ها را. نمی دانم دقت كرده این یا نه اما در همین صدا و سیمای جمهوری اسلامی مان خودم بارها دیده ام چه راحت مشروب خواری را نشان من و تو یی می دهند كه دلمان خوش است به كارهایی كه هرگز درست انجامشان نداده ایم.

همین رسانه ی ملی ما بود كه بازیگرانی مثل (ن.ك) (ا.ش)  (ب.ر) و خیلی مرده های زنده نمای دیگر را در چشم من و تو مشروعیت داد. آن وقت دادمان در می آید كه فلان نشریه دانشگاه بچه های دانشگاه مان را با فلان بازیگر آمریكایی مقایسه میكند. (البته همین دقت هم قابل ستایش است)

همین آقای وزیر ارشاد ما است كه انگار نه انگار در فرهنگ این مملكت ایشان مسولند. البته بی تقصیر هم هست وزارت كه با این خرده ریزه ها ارتباطی ندارد. نمی خواهم به ایشان توهین كنم اما باز هم همان مهاجرانی كه عرضه خراب كاری را داشت لااقل. دیشب كه آقای وزیر داشت درباره این تئاتر جدید توی تهران(+) حرف میزد واقعا احساس گاگولی كردم...چرا!!!

همین شورای نامحترم شهر ماست كه از ما نیست اما بر ماست. آن هایی شان كه مثل آقای (م.خ) از پایین تر ها آمده اند هنوز پشت سرشان نفرین است و آن هایی شان هم كه با بزك كردن قیافه شان آمدند بالا هم ...
نگران نباشید ثبت است در جریده عالم...

بله خوب این جا به زعم آقایان نظام جمهوری است و البته اسلامی هم هست آن جا كه لازم میشود بر روی رشوه هاشان و بر روی مال یتیمانی كه بالا میكشند برچسب بیت المال بزنند و آجان هایشان را هم علم كنند برای حفاظت از  بیت المالشان. تا هر كه گفت این برج ها و پاساژهاتان از كجاست ؟ دادگاهی اش كنند و اگر پرحرفی هم كرد زندانی.  اگر روزی گرسنه شدند و تكه زمینی خوردند(می گویند آدم گرسنه سنگ هم می خورد) و طلبه بی چاره ای اعتراض كرد به جرم زیر سوال بردن شان اسلام و روحانیت زندانی اش كنند و البته اگر آخوندهای آمریكاییشان مشروعیت خود نظام را هم زیر سوال برد حلوا حلوایش كنند به اسم مرجع تقلید.


آقایان مسولین،‌روسا ،‌پول دارها ،‌گردن كلفت ها ،‌ و احیانا رفقای شفیق شهرام ها 
كور خوانده اید
این جا قبل از آن كه جمهوری بودن را داشته باشد اسلامی بودنش را داشت . 
این جا خون شهید ریخته شد اما نه برای تعالی شیخ بی سوادتان یا برای بنرهای تبلیغاتی تان .
این جوانان خونشان را فدای قدم های ولایت كردند. فدای قدم های صاحب الامر و العصر و الزمان.
و دلم میسوزد  برای شمایی كه هنوز هم فكر میكنید مهدویت هم دكانی است كه در مواقعی میشود از آن پول هم در آورد.

این جا اسلامی است تحت ردای ولایت علی (ع) . و ماییم افسران سید علی.
اگر از آمریكا بیزاریم از هر چه بوی شرك و نفاق هم بدهد متنفریم.  
فرقی هم  ندارد بعضی ها جلوی طاغوت به غلط كردیم بیافتند یا بعضی های دیگر از فلان مردك انگلیسی...(این قسمت بعدا ! حذف شد)

ختم كلام : می گویند عرصه فرهنگ عرصه جهاد است. دلمان را به خیلی از این هایی كه بزرگان مثلا هنر و سینمای ایران حساب میشوند خوش نكنیم كه شمشیر از رو بسته اند برای زمین زدن فرهنگ شیعی مان و انگار تنها افتخارشان تشابه است به كفار...

زیرنویس 1: ببخشید خیلی از این شاخه به اون شاخه پریدم ، دلم خیلی پر بود. اصل منظورم فقط همان سینما بود.
زیرنویس2: این مطلب مال خیلی وقت پیشه بعضی جاهایش را حذف كردم و كمی هم به روزش كردم. امروز خیلی دلم پر بود اما هر چه با خودم كلنجار رفتم نتوانستم بنویسم وگرنه حرف های دلم امروز خیلی بیشتر بود. بماند برای بعد ، اگر عمری بود و صلاحی!
زیرنویس 3: امتحانات این ترم هم تمام شد. بماند...طبقه بندی: عمومی،
[ چهارشنبه 29 دی 1389 ] [ 10:17 ق.ظ ] [     ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

سلام این جا وبلاگ شخصی سعید شعاعی است .این جا وبلاگ شخصی من خواهد بود و کلیه محتویات آن بر اساس دیدگاه شخصی من نوشته می شود .تحت نظارت مستقیم خدا!
پیوندهای روزانه
ابر برچسب ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

[ طراحی : وبلاگ اسکین ] [ Weblog Themes By : weblog skin ]